Partner CZ

Name GROUPLIST GROUPLIST Partner
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

BritAS

BritAS filtrační systémy zajišťují hospodárné a efektivní vyfiltrování plastové taveniny s vysokýn stupněm znečištění. Tuto činnost zajišťují automatické pásové taveninové filtry na principu zvláštního technologického konceptu.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

Coperion GmbH

Kompletní zařízení pro plastikářský a chemický průmysl,kompaudační zažízení pro přípravu plastů, příprava práškových hmot, komponenty pneumatické dopravy pro plastikářský, chemický a potravinářský průmysl.
Kunststoffbereich, Rumänien, Ungarn, Tschechien/Slowakei

Coperion K-TRON

Přední výrobce dávkovacích zařízení a systémů pneumatických doprav / komponentů, jakož i souvisejících zařízení, systémů a služeb. K-Tron vyvíjí, vyrábí, prodává a udržuje svá zařízení pro zpracovatelský průmysl.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

FAS Converting Machinery

Celosvětový výrobce strojů pro přeměnu plastových fólií na sáčky na roli: pytle a sáčky vlnkové, košilkové, s uzavíracím páskem (Draw-tape), hvězdicové, na odpadky, navíjecí jednotky pro průmyslové použití.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei

Kautex

Vývoj a výroba strojů pro vyfukování po extruzi do velkoobjemových forem pro obor Automotive, průmyslová a konzumní balení a pod.
Anlagenbau, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

KFGIG

Společnost specializovaná na design, technické plánování a poradenství. Nabízí individuální řešení a řešení na klíč v segmentech potravinářského, farmaceutického, chemického průmyslu a automatické technologie.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

Mixaco

Je celosvětově známou firmou v oboru míchání - varábí stroje pro míchámí plastů, barev, chemických komponentů, stavebnin a potravin.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

Next Generation Recycling

Nejlépe zavedený a na trh orientovaný technologický podnik v oboru opětovného zpracování termoplastů a průmyslových plastových odpadů, který promění vaše produkční odpady na vysoce hodnotný plastový granulát.
Kunststoffbereich, Tschechien/Slowakei

Pierret

Primárně se firma PIERRET zabývá výrobou gilotinových řezaček pro textilní odpady, pro plastové odpady a v neposlední řadě produkty pro speciální využíití.Příprava pro textilní recyklaci ,Příprava pro recyklaci plastů,Speciální aplikace: vysoce přesné řezání tzv. odpadové hospodářství, redukce objemu, výroba krátkých vláken pro stav. průmysl, řezání cívek
Kunststoffbereich, Rumänien, Bulgarien, Tschechien/Slowakei

Polyrema

Podnik skupiny Reifenhäuser, specializuje se na použité stroje z oblasti zpracování plastů, především jsou to stroje Reifenhäuser pro výrobu fólií všeho druhu.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Tschechien/Slowakei

Reifenhäuser

Stroje a zařízení pro zpracováné plastů jako rodinný podnik po desetiletí..... .
Kunststoffbereich, Bulgarien, Tschechien/Slowakei, Ungarn, Rumänien

Rossi (Tessitura Tele Metalliche di Rossi Oliviero)

Výrobce sítí, drátových opletů a elektrosvařovaných sítí pro různé sektory, například průmyslové filtry, olej a plyn, automobilový průmysl, ochranné prvky, domácnost, hardware.
Kunststoffbereich, Bulgarien, Rumänien, Tschechien/Slowakei, Ungarn

TOMRA Systems GmbH

Jako technologický vůdce, TOMRA Sorting Solutions je i nadále průkopníkem v třídění na bázi senzorů v průmyslu recyklace odpadů a kovů, kde využívá zavedených a renomovaných odborných znalostí v oboru, tak aby poskytla nejmodernější stroje a výjimečné služby v průběhu celého procesu.